Na Waszą prośbę umieszczamy listy zdających - prosimy zapoznajcie się ze wszystkimi informacjami na naszej stronie i stronie www.oke.wroc.pl

Egzamin pisemny:

19 czerwca 2018 r.       10:00

T06 Sporządzanie potraw i napojów (III TZ, III ZSZ, KKZ)

  1. Berehovyi       Vitalii 
  2. Chudzik          Wiktoria Gracja         
  3. Iwaszczyszyn Piotr   
  4. Jankowski       Paweł 
  5. Kisiel  Mateusz Rafał           
  6. Kozińska        Pola Katarzyna          
  7. Kudłaty          Michał Wojciech       
  8. Kutela Mariusz Andrzej        
  9. Lubczyńska    Karolina         
  10. Mączka           Dominik Dariusz       
  11. Nowakowski  Daniel
  12. Nowakowski  Kamil 
  13. Palczak           Paula Laura    
  14. Prostak           Jan Józef        
  15. Rączka            Karol Krzysztof        
  16. Stefanik          Mateusz Jarosław      
  17. Szczudlińska  Alicja 
  18. Wabnitz          Damian Paweł           
  19. Wasinkiewicz Dominika       
  20. Wąsik  Paulina Weronika      
  21. Ziemlecka       Paulina           

T11 Planowanie i realizacja usług w recepcji (II TH)

  1. Gajdul Dominika Maria        
  2. Grzechnik       Wiktor Artur  
  3. Jasińska          Sylwia
  4. Kowcz            Rafał Karol    
  5. Kruszka          Aleksandra Emma     
  6. Mikołajuk       Mateusz Paweł          
  7. Muszyńska     Klaudia Wanda         
  8. Rataj   Kaja Weronika          
  9. Ratajczak        Karolina Urszula       
  10. Rocka Sara Sandra   
  11. Solecka           Laura  
  12. Tok     Jan Jakub       
  13. Tyl      Nicola Bożena           

Egzamin pisemny:

 19 czerwca 2018 r.       12:00

T15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych (KKZ)

  1. Leonova         Hanna
  2. Wierzbicki      Dawid Klaudiusz      

Egzamin praktyczny

26 czerwca 2018 r.       09:00

T11 Planowanie i realizacja usług w recepcji (II TH, osoby powtarzające)

  1. Drapich           Sylwia Katarzyna      
  2. Duda   Szymon Wojciech     
  3. Gajdul Dominika Maria        
  4. Grzechnik       Wiktor Artur  
  5. Jasińska          Sylwia
  6. Korzeniecki    Patryk Marek 
  7. Kościelna        Paulina           
  8. Kowcz            Rafał Karol    
  9. Kruszka          Aleksandra Emma     
  10. Krzemińska    Katarzyna      
  11. Mikołajuk       Mateusz Paweł          
  12. Muszyńska     Klaudia Wanda         
  13. Rataj   Kaja Weronika          
  14. Ratajczak        Karolina Urszula       
  15. Rocka Sara Sandra   
  16. Rumiński        Adrian Amadeusz     
  17. Solecka           Laura  
  18. Tok     Jan Jakub       
  19. Tyl      Nicola Bożena           

Egzamin praktyczny

26 czerwca 2018 r.       13:00

T12 Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie (absolwenci)

  1. Drapich           Sylwia Katarzyna      
  2. Woźniak         Martyna Ewa 

Egzamin praktyczny

26 czerwca 2018 r.       13:00

T15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych (absolwenci powtarzający, KKZ)

  1. Cieślak            Paulina           
  2. Gabrych          Monika Iwona           
  3. Głuszkiewicz  Joanna Agata 
  4. Jakubów         Adrianna Renata       
  5. Janusik            Emilia Daria
  6. Kargulewicz   Monika          
  7. Leonova         Hanna
  8. Mazur Adam Dariusz           
  9. Pasternak        Krzysztof Tomasz     
  10. Pawlikowski   Kamil Robert 
  11. Rubin  Aleks Artur    
  12. Skruch            Kamil Adrian 
  13. Smutek           Adrian Piotr   
  14. Smutek           Dawid Dariusz          
  15. Szymaniuk      Michał Jan     
  16. Walter Karolina Anna           
  17. Wierzbicki      Dawid Klaudiusz      

Egzamin praktyczny w kuchni dla III TZ i III ZSZ I KKZ:

wg planu podanego we wcześniejszej informacji:

(dla przypomnienia ponizej lista)

T06 Sporządzanie potraw i napojów

  1. Chudzik          Wiktoria Gracja          27 czerwca 2018 r.     08:00
  2. Kisiel  Mateusz Rafał                                    27 czerwca 2018 r.     08:00
  3. Kozińska        Pola Katarzyna           27 czerwca 2018 r.     08:00
  4. Lubczyńska    Karolina                      27 czerwca 2018 r.     08:00
  5. Nowakowski  Kamil                          27 czerwca 2018 r.     08:00
  1. Iwaszczyszyn Piotr                            27 czerwca 2018 r.     12:00
  2. Kudłaty          Michał Wojciech        27 czerwca 2018 r.     12:00
  3. Palczak           Paula Laura                27 czerwca 2018 r.     12:00
  4. Prostak           Jan Józef                     27 czerwca 2018 r.     12:00
  5. Rączka            Karol Krzysztof                     27 czerwca 2018 r.     12:00
  1. Mączka           Dominik Dariusz        28 czerwca 2018 r.     08:00
  2. Nowakowski  Daniel                         28 czerwca 2018 r.     08:00
  3. Stefanik          Mateusz Jarosław       28 czerwca 2018 r.     08:00
  4. Szczudlińska  Alicja                          28 czerwca 2018 r.     08:00
  5. Wabnitz          Damian Paweł                        28 czerwca 2018 r.     08:00
  6. Ziemlecka       Paulina                        28 czerwca 2018 r.     08:00
  1. Berehovyi       Vitalii                         28 czerwca 2018 r.     12:00
  2. Jankowski       Paweł                          28 czerwca 2018 r.     12:00
  3. Podziawo       Damian Wojciech       28 czerwca 2018 r.     12:00
  4. Wasinkiewicz Dominika                    28 czerwca 2018 r.     12:00
  5. Wąsik  Paulina Weronika                   28 czerwca 2018 r.     12:00

 


INFORMACJA dotycząca  materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie w sesji czerwiec – lipiec 2018.

Uwaga: wszyscy przychodzą na egzaminy 1 godzinę przed rozpoczeciem egzaminu z dowodem osobistym oraz

W CZESCI PISEMNEJ

  1. Każdy zdający powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem), przeznaczony do zaznaczania rozwiązań oraz może mieć kalkulator prosty*.

* Kalkulator prosty – jest to kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb.

Link do komunikatu:

https://oke.wroc.pl/wp-content/uploads/library/File/pdfy/KomPrzybEwZ_pis-VII-VIII_2018.pdf

W CZESCI PRAKTYCZNEJ:

Każdy zdający powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem) oraz własne przybory, które są wymienione poniżej:

  1. Kwalifikacja T.11,T.12 (technik hotelarstwa) – kalkulator prosty - jest to kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb.
  2. Kwalifikacja T.15 (technik żywienia i usług gastronomicznych) – kalkulator prosty, ołówek, gumka, linijka, temperówka

kalkulator prosty - jest to kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb.

  1. Kwalifikacja T.06 (kucharz i technik żywiennia i usług gastronomicznych) – strój roboczy – spodnie i bluza kucharska (fartuch), nakrycie głowy (czepek, czapka kucharska) , wygodne buty z podeszwą antypoślizgową oraz aktualne ksiązeczki zdrowia.

Pełna treśc komunikatów dostępna jest na stronie oke wrocław link

https://oke.wroc.pl/wp-content/uploads/library/File/pdfy/KomPrzybEwZ_prakt-VII-VIII_2018.pdf

Jednocześnie przypomina się o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej  innych materiałów i przyborów niewymienionych w informacji dyrektora CKE oraz korzystania z nich w tej sali w szczególnosci nie można wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych, ani korzystać z nich w tej sali.

 


EGZAMIN ZAWODOWY PRAKTYCZNY

KWALIFIKACJA T06 Sporządzanie potraw i napojów

I ZMIANA 27.06.2018 G. 8.00

Lista zdających:

  1. Chudzik Wiktoria Gracja
  2. Kisiel Mateusz Rafał
  3. Kozińska Pola Katarzyna
  4. Lubczyńska Karolina
  5. Nowakowski Kamil

II ZMIANA 27.06.2018 G. 12.00

Lista zdających

  1. Iwaszczyszyn Piotr
  2. Kudłaty Michał Wojciech
  3. Palczak Paula Laura
  4. Prostak Jan Józef
  5. Rączka Karol Krzysztof

I ZMIANA 28.06.2018 G. 8.00

  1. Mączka Dominik Dariusz
  2. Nowakowski Daniel
  3. Stefanik Mateusz Jarosław
  4. Szczudlińska Alicja
  5. Wabnitz Damian Paweł
  6. Ziemlecka Paulina

II ZMIANA 28.06.2018 G. 12.00

  1. Berehovyi Vitalii
  2. Jankowski Paweł
  3. Podziawo Damian Wojciech
  4. Wasinkiewicz Dominika            
  5. Wąsik Paulina Weronika

NOWY EGZAMIN ZAWODOWY W SESJI LETNIEJ 2018

dla uczniów klas: II TH, III TŻ oraz pozostałych uczniów i absolwentów, którzy nie zdali egzaminów w poprzednich sesjach oraz uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych

EGZAMIN PISEMNY19 czerwca 2018 r. , wtorek , czas trwania 60 min.

1. Technik hotelarstwa - uczniowie zdający po raz pierwszy oraz absolwenci i uczniowie kierunku technik hotelarstwa, którzy nie zdali egzaminów w poprzednich sesjach

kwalifikacja pierwsza T.11 – godz. 10.00 

kwalifikacja druga T.12 – godz. 12.00

2. Technik żywienia i usług gastronomicznych – uczniowie, absolwenci i uczestnicy kwalifikacyjnych kursów zawodowych na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych

kwalifikacja druga T.15 – godz. 12.00

3. Kucharz – uczniowie i absolwenci szkoły zawodowej, uczestnicy kwalifikacyjnych kursów zawodowych

kwalifikacji pierwsza T.06 – godz. 10.00

EGZAMIN PRAKTYCZNY 26 czerwca 2018 r. , wtorek, czas trwania 150 min

1. Technik hotelarstwa - uczniowie zdający po raz pierwszy oraz absolwenci i uczniowie kierunku technik hotelarstwa, którzy nie zdali egzaminów w poprzednich sesjach

kwalifikacja pierwsza T.11 – godz. 09.00

kwalifikacja druga T.12 – godz. 13.00

2. Technik żywienia i usług gastronomicznych – uczniowie, absolwenci i uczestnicy kwalifikacyjnych kursów zawodowych na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych

kwalifikacja druga T.15 – godz. 13.00

3. Kucharz – uczniowie i absolwenci szkoły zawodowej, uczestnicy kwalifikacyjnych kursów zawodowych

kwalifikacji pierwsza T.06 – harmonogram części praktycznej podany zostanie w późniejszym terminie

Termin ogłaszania wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla sesji

31 sierpnia 2018 r.

 

Link do strony z terminami egzaminów:

https://serwis.oke.wroc.pl/pliki/zawodowy/Harm_egz_zaw_OKE_komunikat_2018_2.pdf

 

 

UWAGA DEKLARACJE

NA NOWY  EGZAMIN ZAWODOWY W SESJI ZIMOWEJ 2018

dla uczniów i absolwentów, którzy nie zdali egzaminów w poprzednich sesjach

 

Informujemy, że termin dostarczenia deklaracji do nowego egzaminu zawodowego upływa w dniu 16 lutego 2018 r. (piątek)

Prosimy o przynoszenie wypełnionych deklaracji do p. Kleczkowskiego lub p. Pietraszka. Jeśli ktoś chce przystąpić do egzaminów z różnych kwalifikacji to musi wypełnić osobną deklarację do każdej kwalifikacji (ale druk jest jednakowy do wszystkich kwalifikacji)

Poniżej link do druku deklaracji:

https://oke.wroc.pl/wp-content/uploads/library/File/pdfy/zalEwZ2017/Zal_3.pdf  – dla uczniów i absolwentów

https://oke.wroc.pl/wp-content/uploads/library/File/pdfy/zalEwZ2017/Zal_3b.pdf - dla uczestników KKZ

 

 

 

EGZAMIN ZAWODOWY

 

  1. Klasa IV TH egzamin w kwalifikacji T.12 Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie

EGZAMIN PRAKTYCZNY – 10 stycznia, środa , godz. 13.00, czas trwania 150 min.

EGZAMIN PISEMNY – 11 stycznia, czwartek, godz. 12.00, czas trwania 60 min

  1. 2. Klasa IV TŻ egzamin w kwalifikacji T.15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

EGZAMIN PRAKTYCZNY – 10 stycznia, środa , godz. 13.00, czas trwania 150 min.

EGZAMIN PISEMNY – 11 stycznia, czwartek, godz. 12.00, czas trwania 60 min

  1. Egzamin w kwalifikacji T.06 dla absolwentów zgłoszonych do sesji, którzy nie zdali egzaminu w poprzednich sesjach:

EGZAMIN PISEMNY – 11 stycznia, czwartek, godz. 10.00, czas trwania 60 min

Wyniki egzaminu będą przekazane do szkól 23 marca 2018 r.

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA  MATERIAŁÓW I PRZYBORÓW POMOCNICZYCH, Z KTÓRYCH MOGĄ KORZYSTAĆ ZDAJĄCY.

W CZESCI PISEMNEJ

Na podstawie komunikatu dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający w części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w styczeń 2018 r. informujemy:

  1. Każdy zdający w części pisemnej z wykorzystaniem arkuszy egzaminacyjnych i kart odpowiedzi powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem), przeznaczony do zaznaczania rozwiązań, oraz może mieć kalkulator prosty*.
  2. Jednocześnie przypomina się o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej innych materiałów i przyborów niewymienionych w informacji dyrektora CKE oraz korzystania z nich w tej sali w szczególności nie można wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych, ani korzystać z nich w tej sali.

* Kalkulator prosty – jest to kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb.

Pełna treśc komunikatów dostępna jest na stronie oke Wrocław link:

https://oke.wroc.pl/wp-content/uploads/library/File/pdfy/KomPrzybEwZ_pis-I-II_2018.pdf

W CZESCI PRAKTYCZNEJ:

Na podstawie komunikatu dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający w części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń 2018 r. informujemy:

  1. Każdy zdający powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem) oraz własne przybory, które są wymienione poniżej.
  2. Uczniowie zdajacy egzamin w kwalifikacji T12 ( klasa IV TH) – kalkulator prosty
  3. Uczniowie zdajacy egzamin w kwalifikacji T15 ( klasa IV TŻ) - kalkulator prosty ołówek, gumka, linijka, temperówka

kalkulator prosty - jest to kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb.

Pełna treść komunikatów dostępna jest na stronie oke Wrocław link

https://oke.wroc.pl/wp-content/uploads/library/File/pdfy/KomPrzybEwZ_prakt-I-II_2018.pdf             

 

UWAGA uczniowie klas  IV-tych Technikum, uczniowie i absolwenci powtarzający NOWY egzamin  oraz uczestnicy KKZ zdający egzamin zawodowy w terminie styczeń 2018

Przypominamy o terminach egzaminów w sesji zimowej.

 

 

Szanowni Absolwenci przystępujący do egzaminu zawodowego w sesji zimowej 2018 r.
Uprzejmie prosimy o sprawdzenie listy osób zdających egzamin. W przypadku pytań lub niezgodności prosimy o pilny kontakt ze szkołą do dnia 18.10.2017.

Kwalifikacja T.06 egzamin pisemny

1. Kutela M.  
2. Wyszomierski K.

Kwalifikacja T.12
1. Drapich S. egzamin praktyczny
2. Kułtucka P. egzamin praktyczny
3. Rumiński A. egzamin pisemny
4. Sobieraj K. egzamin praktyczny

Kwalifikacja T.15
1. Beśka K. egzamin praktyczny
2. Mazur A. egzamin praktyczny
3. Sokolnicka Agnieszka egzamin praktyczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonał: MICHAŁ ŁUKOWIAK